KONST / Litografier / Färglitografier 8012200
nr 801 2200
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Färglitografier, 2 st. Bengt Landin (f. 1933), signerade och numrerade, motivets mått: 45x60
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 14 januari 2013
kl 19:32:53
100 kr
150 kr
250 kr
350 kr
450 kr
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin